Новий навчальний рік!

Новини

Стартував територіальний етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у Приютівській громаді.

5 лютого у Косівському ліцеї відбулось відкриття II територіального етапу змагань з волейболу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який реалізується за ініціативою Президента України. П’ять команд дівчат з різних закладів освіти громади змагалися за першість.

ЗВІТ ДИРЕКТОРА

Косівського ліцею
Приютівської селищної ради
Олександрійського району Кіровоградської області
за 2023/2024 навчальний рік

22 серпня о 09:45 | Admin S. L. | немає коментарів

Останні дзвінки в школах проходять у кінці травня, це свято підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями. Останній дзвінок — велике загальношкільне свято, яке адресоване випускникам, вчителям і батькам.

31 травня о 10:31 | Admin S. L. | немає коментарів

Пам‘ятаймо, вишиванка – генетичний код нації! Одягаймо її, любімо й шануймо її!

16 травня о 10:22 | Admin S. L. | немає коментарів

Це міжнародне свято, яке покликане зберегти українські культурні традиції.

16 травня о 10:06 | Admin S. L. | немає коментарів

Вишиванка - оберіг українського народу. Шануймо українські традиції!

16 травня о 10:03 | Admin S. L. | немає коментарів

Цей день є символом вдячності тим, хто віддав своє життя за свободу та мир.

8 травня о 10:02 | Admin S. L. | немає коментарів

Україна вшановує кожного, хто боровся з ворогом, а також пам’ятає про мирних цивільних людей, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл.
З нагоди Дня пам'яті та перемоги у Косівському ліцеї була проведена загальношкільна лінійка "ПАМ'ЯТАЄМО".

8 травня о 10:01 | Admin S. L. | немає коментарів

Кожного року ми повертаємося пам'яттю і серцем до незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою та можливістю жити.
З нагоди 38- річниці Чорнобильської катастрофи у Косівському ліцеї була проведена загальношкільна лінійка "26.04. ПАМ'ЯТАЄМО".

26 квітня о 09:59 | Admin S. L. | немає коментарів

Під час змагань учні продемонстрували високу спортивну майстерність, спритність, витривалість, командний дух і за підсумками змагань зайняла І місце.

25 квітня о 09:56 | Admin S. L. | немає коментарів

Тиждень психології – це завжди свято, марафон спілкування, яскраві події, іноді незабутні враження та відкриття нового в собі.

19 квітня о 09:53 | Admin S. L. | немає коментарів

Турбота про ментальне здоров’я допомагає впоратися зі стресом та збільшити заряд енергії. І найголовніше — це робить людину більш резольвентною. Відтак, потрібно орієнтуватися на те, що можливо зробити тут і зараз, а саме — потурбуватися про себе та адаптуватися.

11 квітня о 09:48 | Admin S. L. | немає коментарів

До 130-ї річниці від дня народження Дмитра Чижевського у Косівському ліцеї бібліотекарем проведена інформаційна година про яскраві епізоди з життя знаного науковця, енциклопедиста, славіста, видатного філософа.

11 квітня о 09:46 | Admin S. L. | немає коментарів

Це одна з важливих соціальних дат, значення якої переоцінити неможливо. Свято покликане привернути суспільну увагу до актуальної проблеми сучасності – здоров’я людини, важливості здорового способу життя та вчасної профілактики захворювань.

7 квітня о 09:41 | Admin S. L. | немає коментарів

Саме навесні 2022 року почалося звільнення наших північних територій. Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин.

29 березня о 09:39 | Admin S. L. | немає коментарів

Вода! В тебе нема ні смаку, ні запаху, тебе неможливо
описати, тобою насолоджуєшся, не відаючи, що ти таке.
Не скажеш, що ти необхідна для життя, ти — саме життя, ти
— найбільше багатство на Землі,але й найвибагливіше...

Під час заходу учням була надана інформація про ментальне здоров’я, як вони можуть піклуватися про нього, як розпізнавати свої емоції. Діти на практиці вчилися впоратись зі страхом, тривогою, а також як заспокоїтися, почуватися впевненіше

26 березня о 09:26 | Admin S. L. | немає коментарів

Старшокласники отримали базові знання та навики з надання невідкладної домедичної допомоги у польових умовах, навчилися використовувати турнікети для швидкої зупинки кровотечі. А також здобувачі освіти були ознайомлені із навчальними зразками вибухових предметів.

25 березня о 09:19 | Admin S. L. | немає коментарів

У Косівському ліцеї були проведені інформаційно-просвітницькі заходи з метою профілактики захворюваності та пропаганди здорового способу життя.

24 березня о 09:24 | Admin S. L. | немає коментарів

А особливо – українська поезія
Взагалі українську поезію сьогодні важко уявити без Ліни Костенко.
Учениці Косівського ліцею декламують її вірші долучившись до тижня поезії.

21 березня о 09:17 | Admin S. L. | немає коментарів

Поезією ми захоплюємося, вивчаємо, презентуємо, бо вона підносить нас духовно, збагачує новими відчуттями та своєю неповторністю.
Учні 5 класу Косівського ліцею вибрали поезію Тараса Григоровича Шевченка і долучилися до національного тижня читання.

21 березня о 09:15 | Admin S. L. | немає коментарів